poniedziałek - wtorek: 7:30 – 20:00
środa - czwartek: 7:30 – 19:00
piątek: 7:30 – 19:00
wybrane soboty: 8:00 – 16:00
UMÓW WIZYTĘ ONLINE:
OPINIE

Opinie pacjentów o naszych lekarzach

 

Wszystkie opinie pochodzą z serwisu znanylekarz.pl

 

 

Stanisław Czeszak urolog

"Cała wizyta bardzo profesjonalna,wysłuchanie pacjenta,analiza wyników,szczegółowe badanie,postawienie diagnozy,fachowa porada. Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!" 
Piotr WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Wspaniały lekarz. Przyznaję, perspektywa badania urologicznego budziła pewne poczucie skrępowania, jednak to szybko minęło - doktor Czeszak jest niezwykle taktowny. Olbrzymi szacunek do pacjenta,po ludzku sympatyczny, a przy tym kompetentny. Szybko odkrył źródło problemów. Zdecydowanie polecam każdemu." 
przeplatanekolorami WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Profesjonalne podejście do pacjenta, a co najważniejsze szybka diagnoza.Polecam wizytę u Pana Doktora."
szczepaniak.krzys WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Byłam na wizycie u Pana doktora i polecam wszystkim!! Świetny kontakt z pacjentem, a co najważniejsze trafna diagnoza." 
Magdalena N.•

"Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora."
 •

 

Bartłomiej Delijewski onkolog kliniczny

"Pan Doktor mimo młodego wieku jest specjalistą bardzo kompetentnym. Badanie przeprowadzone bez pośpiechu, wszystkie obawy i wątpliwości wyjaśnił bardzo szczegółowo i spokojnie." 
a.chrachol WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Lekarz nie obija w bawełne,wali prosto z mostu jak jest.Z niczym się nie śpieszy,i do swojej pracy podchodzi profesjonalnie.Dzięki Doktorze." 

"Lekarz bardzo uprzejmy, w kolejce nie czekałam w ogóle, wszystkie badania i konsultacje odbyły się w miłej atmosferze, polecam!"
adrian.bogus WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Bardzo kompetentny specjalista.Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne .Mały minus za brak uśmiechu :)" 
katarzyna WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Bardzo dobry specjalista. Profesjonalne podejście do pacjenta. Polecam, wszystko wyjaśnione w sposób prosty i zrozumiały dla pacjenta." 
ania WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem zadowolona , , że trafiłam właśnie do tego lekarza...Polecam..." 
grażyna WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

 "Dr. Homa prowadził moje dwie ciąże i jestem bardzo zadowolona miałam dwie cesarku i doktor jr przeprowadzał tak mnie zeszły ze nic nie widać. Polecam doktora Z czystym sumieniem. Niewyobrazalm sobie innego lekarza. Można z doktorkiem pośmiać się i poważnie porozmawiać. Jest naprawdę dobrym lekarzem!!!!!"
Ewelina 
"Wspaniały lekarz! Bylam dzisiaj u niego pierwszy raz i musze od razu stwierdzic ze byl bardzo rzetelny oraz bardzoo miły ,czułam się w czasie wizyty bardzo swobodnie! ! Byłam pod ogromnym wrażeniem jego zaangażowania! Polecam z czystym sercem! Naprawdę najlepszy u jakiego w życiu byłam! ????????????????????zrobił mi usg pochwy , w cenie wizyty gdzie moi ostatni ginekolodzy tego nie robili (gdzie raczej było to wskazane)plus zbadał mi piersi (co również dawno nikt nie robil) ciągle szukałam byłam u k
kilku dobrych i znanych w mieście ginekologów, żaden tak mnie nie ujął, w końcu znalazłam super ginekologa."
Magdalena 

"Dr Homa jest bardzo dobrym specjalistą, uprzejmym i zabawnym człowiekiem. Wizyta jest konkretna, bez żadnego "owijania w bawełnę". Na wszystkie pytania udziela dokładnej odpowiedzi, wszystkie niejasności dokładnie tłumaczy. Badanie jest całkowicie bezbolesne (cytologia,usg i badanie piersi). W przypadku badania piersi-dokładnie pokazuje jak je badać. Z czystym sumieniem mogę polecić lekarza." 
Kinga 

"Dr. Homę odwiedzam już od kilku lat - i nie wiem dlaczego tak długo zwlekałam, aby zmienić mojego lekarza właśnie na niego :) Miły, ciepły lekarz, rzeczowo wyjaśnia wszystkie wątpliwości, delikatny podczas badania i wszystko wyjaśnia. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim kobietą takiego właśnie lekarza."
Alicja 

 

Marcin Kapturski ortopeda

"Leczyłem sie u doktora w Gorzowie Wlkp .Byłem u wielu specjalistow zanim rozpoznano u mnie Zespół cieśni nadgarstka . Lekarz rozpoznał oraz szybko i sprawnie umowił do swojego szpitala na zabieg , operacja została wykonana w szybkim terminie na NFZ
Wcześniej jakoś nikt tego nie rozpoznał. Szybki termin operacji na NFZ . Zdecydowanie polecam" 
Robert M WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Profesjonalista, uprzejmy ale bardzo malomowny, myślę że trochę znudzony nieciekawym przypadkiem czyli kolejnym badaniem bioderek u dziecka ???? ale wszystko co istotne przekazał"
agata.gospodarczyk

"Bardzo dobry lekarz.Przypadek sprawił,że trafiłam właśnie do niego z powodu zespołu cieśni nadgarstka.
Jestem po zabiegu i jestem bardzo zadowolona.Dziękuję doktorze." 
gosiaaa158

"Bardzo dobry lekarz,trafiłam do niego po złamaniu trójkostkowym stawu skokowego ze zwichnięciem,zrobił mi zabieg,obyło się bez komplikacji,pozostały trzy małe niewidoczne ślady,widziałam pacjentkę po takim samym złamaniu,Dziękuję doktorze." 
Janina M.•
 "Wizyta odbyła się terminowo i punktualnie . Przebieg wizyty w bardzo przyjemnej atmosferze. Wywiad lekarski ,odpowiednie badanie i skrupulatne wytłumaczenie diagnozy. Jasne i przejrzyste zalecenia. Polecam!!"
koch0 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Pełen profesjonalizm. Dokładnie i "po ludzku" zdiagnozowane i wytlmaczone dalsze leczenie. Polecam z czystym sumieniem."

"U Doktora byłam po raz pierwszy. Bardzo szybko i sprawnie zdiagnozował uraz poprzez usg. Również w bardzo jasny sposób wytłumaczył jak będzie wyglądało dalsze leczenie. Polecam Pana Doktora."
Anna WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Wizyta przebiegła sprawnie. Szybka i fachowa ocena urazu pozwoliła mi się uspokoić i nabrać pewności,ze wszystko jest w porządku. Polecam Pana Doktora"
luka233 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

Bardzo dobry lekarz. Rozpoznał u mnie złamanie którego wcześniej inni lekarze nie zobaczyli. Polecam :)
Małgorzata 

 

Małgorzata Niewiadomska psycholog

"Bardzo miła i fachowa pomoc . Czułam ze pani doktor wie z czym ma problem i bardzo mi pomogła . Polecam serdecznie" 
ana132 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Niby wszystko jest dla nas takie oczywiste i wiadome, ale mimo to, nic nie zastąpi sytuacji kiedy osoba obserwująca Cię z boku nie powie "tego" głośno i nie nazwie pewnych rzeczy "po imieniu". Razem z synem wyszliśmy z wizyty u Pani Małgorzaty Niewiadomskiej zadowoleni a co o wiele ważniejsze natchnieni. Serdecznie polecam tą Panią psycholog!!!"
Gosia WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Szczerze polecam spotkania z Panią psycholog Małgorzatą Niewiadomską. Prawie całą naszą patchworkową rodziną” skorzystaliśmy z całościowej sesji terapeutycznej (dwoje dorosłych i 10-latek), będąc w sytuacji trudnej zarówno dla dziecka, jak i dla nas. Podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej zderzyliśmy się z kompletną, i jak się wówczas nam wydawało, bardzo surową diagnozą naszej sytuacji. Uświadomienie sobie pewnych wypieranych przez lata słabości i doświadczeń, pozwoliło na zrobienie kroku do przodu już po pierwszej wizycie. Każde kolejne spotkanie rzucało nowe światło na niemal wszystkie doskwierające nam na co dzień problemy wychowawcze i emocjonalne, otwierało dziecko na radzenie sobie z trudnościami, dodawało nam wszystkim siły do budowania aktywnych postaw, a przede wszystkim działań wobec problemów. Udało się poradzić z zachowaniami, będącymi zaburzeniami na poziomie podświadomości, wyeliminować wiele blokad, radzić sobie ze stresem, lękami, złością, histerią, itp. Pani psycholog pokazała nam wszystkim drogę, podpowiadała które metody wybrać, niczego przy tym nie narzucając. Pani psycholog prowadziła aktywny dialog, "przetestowała" nas, przy każdym spotkaniu wykorzystując do tego zabawę i angażując nas w interakcje. Zamknięte na zmiany dziecko, po spotkaniach zaczęło stawiać czoła lękom. Czekało na wizyty, z chęcią udając się na nie i bez żalu rezygnując z ulubionych treningów na rzecz terapii. Wcześniejsze terapie u innych psychologów kończyły się fiaskiem i bezradnością. Dziecko było niechętne do nich i nie ukrywało, że sprawiają one mu ogromny stres. 
Przed nami jeszcze długa droga, zanim osiągniemy wymarzony stan harmonii emocjonalnej. Jednak dzięki Pani Małgorzacie wiemy nareszcie, co i w jaki sposób musimy "przepracować". Z całą pewnością będziemy kontynuować spotkania za jakiś czas. Tymczasem bardzo dziękujemy i polecamy nie tylko rodzicom, ale przede wszystkim dzieciom spotkania z Panią Małgorzatą."
 •

 

Urszula Ostrowska neurolog

"Lekarz idealny spedzil zemna duzo czasu odpowiedzial na wszystkie nurtujące pytania podpowiedzial wytlumczyl dziekuje" daminka21WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Pani doktor z profesjonalnym i życzliwym podejściem do pacjenta. Zleciła diagnostykę uzupełniającą i poinformowała o leczeniu i pomocy, by ulżyć w bólu. Lekarz zaangażowany w problem pacjenta, bardzo pomocny. Pani doktor poświęciła bardzo dużo czasu, by zgłębić problem i ulżyć dolegliwościom. Fachowość lekarza i serce terapeuty :)"
Katarzyna WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"przesympatyczny fachowiec !Bardzo przystępny lekarz.Służy radą i pomocą! Jest niezastąpionym lekarzem!To wzór dla innych :-)" 
 

"Jeszcze nie widziałam lekarza w tej naszej chorej służbie zdrowia, który jak Pani doktor przyjmuje swoich pacjentów. Nie słyszałam ( a znam trochę ludzi leczących się u Pani Doktor), aby odmówiła komukolwiek przyjęcia pacjenta który nie był zarejestrowany a jest cierpiący w dniu w którym przyjmuje. Przyjmuje do ostatniego pacjenta, często po godzinach pracy. Jest nie miła, ale przemiła, kompetentna i nikomu nie odmawia dodatkowych badań, co często zdarza się u innych lekarzy. To jest lekarz z POWOŁANIA!!!!" 
Zofia.bielsk@wp.pl•

Adam Rakowski lekarz medycyny estetycznej

"Jestem pacjentką doktora od długiego czasu i mogę z całą odpowiedzialnością polecić tego lekarz, jest kompetentny, troskliwy, profesjonalny, rozmawia i słucha co pacjent mówi, doradza, uczciwy, dla mnie - cudotwórca, zabiegi wykonuje z namaszczeniem, dokładnie, nie spieszy się, jest miły i sympatyczny. Gdybym miała wystawić ocenę byłaby to 5., bo 6tek się nie stosuje. Jestem bardzo zadowolona i bardzo dziękuję. Ewa Denys
Ewa D. 

"jestem pacjentka doktora od dłuższego czasu. Poza profesjonalnie przeprowadzonym zabiegiem, to co równie jest cenne to świetnie podejście do pacjenta, szczegółowa rozmowa i dobieranie najbardziej odpowiedniego zabiegu do oczekiwań, jak również opieka po zabiegu. Wszystkie zabiegi, które przeprowadził Pan doktor przyniosły bardzo dobre efekty i poprawiły stan mojej skóry. 
Jesli szukasz sympatycznego lekarza ze swietnymi kompetencjami, pozostaje mi tylko gorąco polecić dr Adama Rakowskiego." 
Anna 

"Bardzo polecam!!!! Lekarz o wysokich kompetencjach, zna się doskonale na tym co robi. Trafiliśmy z ośmioletnią córką do Pana doktora z kurzajką na stopie, która była leczona nieudolnie jak się okazało przez dermatologa, stan okropny (kurzajka ze stanem ropnym i dalece idącym zakażeniem przez zły dobór leków). Pan doktor poradził sobie doskonale, nie zostawił nas z tym problemem. Zrobił wszystko żeby zminimalizować ból przy zabiegu. Ma rewelacyjne podejście do dzieci, tłumaczył córce po kolei co będzie robił jak i w trakcie zabiegu co robi w danym momencie. Obeszło się bez najmniejszego płaczu i histerii. Córka po zabiegu w końcu stanęła na nodze, rana ładnie się goi bez dolegliwości bólowych. Szczerze polecam tego lekarza, specjalista na najwyższym poziomie!!!!"  
ama23 

"Witam, Od kilku lat walczę z rumieniem na twarzy. Doktor Rakowski jako pierwszy wyjaśnił mi na czym polega mój problem i jak skutecznie się go pozbyć. Pan Adam jest bardzo sympatyczny i kompetentny. Poświęca pacjentowi dużo czasu. Wyczerpująco udziela odpowiedzi na zadawane pytania. Jestem w trakcie leczenia. Efekty są już widoczne :) Jestem bardzo zadowolona." Polecam !!! 
2016-12-09​

"Byłem u dr z guzkiem na oku, zabieg trwał około 5 min, bez znieczulenia, brak dolegliwości bólowych podczas zabiegu. Czas gojenia to trzy dni a co najważniejsze brak blizny. Zdecydowanie polecam innym." 

"Jedyny lekarz, który zechciał mi pomóc w leczeniu, stosując najmniej inwazyjną dla mnie i skuteczną metodę. Bardzo serdeczny i etyczny, niepozostawiający pacjenta z problemem. Dziękuję i bardzo polecam, Dorota Wójcicka" 
 

 

Jadwiga Rutkowska dermatolog

"Pani doktor jest uprzejma i przesypatyczna. Mimo iż jej zdaniem mój problem jest w tak małym stadium, że nie powinnam się przyjmować. Przepisała mi lek oraz doradziła jakich kosmetyków powinnam używać. W tej chwili jestem 4dni po wizycie i już widzę efekty!"
aleksandramaciejewska22

"Polecam. Pani doktor wykazała zainteresowanie moją osobą, dopytywała czy coś jeszcze mnie niepokoi.Miła, ciepła, skrupulatna osoba." basiko WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Miła Pani doktor, udzieliła wyczerpujących informacji i wskazówek dotyczących problemów skórnych. Mimo, iż według innych lekarzy mój problem jest "banalny" Pani doktor nie zbyła mnie ale potraktowała z należytą uwagą."
annachrzanowska WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•• 

"Bardzo miła i sympatyczna Pani, dokładnie wysłuchała moich problemów i wypytała o historię choroby. Wyczerpująco odpowiedziała na moje pytania. Przepisała mi leki, które zaczynam stosować- mam nadzieję że pomogą. Dużym plusem było umawianie na godzinę, nie kwitłam w kolejce" 
kadzioszka WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Pani doktor miła i profesjonalnie podeszła do mojego problemu ,na miejscu w gabinecie zrobiła badanie pod mikroskopem,jestem w trakcie leczenia ,a na rezultaty trzeba poczekać"
irena.hojka WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Profesjonalna, rzetelna i przemiła porada lekarska (nawet na temat leczenia u innego specjalisty, które to wynikło w związku z wizytą). SZCZERZE POLECAM!" 
wieslawa_singiel WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Pani doktor miła i rzeczowa.Byłam pierwszy raz więc nie mogę realistycznie ocenić kompetencji. Ogólnie jestem zadowolona."
marianna-urbanska WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

 

Tomasz Urbanik kardiolog

"Pan doktor bardzo miły i uprzejmy, wszystko dokładnie wyjaśnia, przeznacza na pacjenta tyle czasu ile potrzeba." 
km983 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Bardzo kompetentny. Nie zerka na zegarek, ma czas by wszystko wyjaśnić i wytłumaczyć. Wystarczył rzut oka na wyniki badań by dostrzec to, czego nie widzieli inni." 
agata.aa WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Goraco polecam Pana Doktora Urbaniaka. Pierwszy raz spotkalam sie z tak otwartym , zyczliwym lekarzem! Napewno nie bylam u niego ostatni raz!!! Goraco polecam!!!" 

"Jestem zadowolona z wizyty bardzo uprzejmy iprzyjemny pan z którym można porozmawiac na tematy kardiologiczne"
józef WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Myślę, że lepszego kardiologa w Gorzowie nie ma! Szczerze polecam!!!!Konkretny, rzeczowy, sumienny, wszystko wytłumaczy!!! Odpowiada na każde zadane pytanie. Polecam!!!!"

"Kontakt z Panem Doktorem Tomaszem miałam pierwszy raz. Uważam, że właściwie zajmuje się pacjentem. Robi ogólny wywiad i dopiero podejmuje dalsze kroki i leczenie. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Będę kontynuować dalsze leczenie u Pana Doktora. Dziękuję"
mdm WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Profesjonalista, bardzo ludzkie podejście do pacjenta, sympatyczny jako człowiek. Konkretne badania, diagnoza, wytłumaczył mi jakie mam problemy z sercem, jakie są plusy i minusy, co powinienem zrobić by było lepiej. Mogę polecić z całą pewnością."
Damian WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Wspaniały lekarz, profesjonalne podejście do pacjenta z uśmiechem na twarzy. Co tu dużo mówić... właściwa osoba na właściwym miejscu! Polecam z całego serca :)"
agatka2812 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Jestem bardzo zadowolona, lekarz był życzliwy, rzetelny, dawał jasne wyjaśnienia dotyczące stanu zdrowia i konkretne zalecenia +" 
ewelinkaipawel WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

"Profesjonalne i rzeczowe podejście do pacjenta. Bardzo miła atmosfera podczas wizyty. Jasny i przyswajalny
sposób opisu choroby, podany przez lekarza. Polecam." 
mar1156 WIZYTA ZE ZNANYLEKARZ.PL•

 

 

 

 

PUNKT POBRAŃ NIECZYNNY DO ODWOŁANIA!!!
# ZOSTANWDOMU !!!
TELEKONSULTACJE !!!
TELEKONSULTACJE - UMÓW WIZYTĘ ONLINE!!
PRACOWNIA RTG!! ZMIANA GODZIN PRACY!!
W celu zapewnienia poprawnego działania, a także w celach statystycznych i na potrzeby wtyczek portali społecznościowych, serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie cookies na Twoim komputerze. Zasady dotyczące obsługi cookies można w dowolnej chwili zmienić w ustawieniach przeglądarki.
Zrozumiałem, nie pokazuj ponownie tego okna.
x